Компанія

Історія компанії

Компанія «Росинка» розпочинає відлік своєї історії із заснування в серпні 1960 року «Київського заводу безалкогольних напоїв», який став, першим на території Радянської України, спеціалізованим заводом по розливу газованих напоїв. Цього ж року, була створена власна експериментальна лабораторія з розробки нових смаків безалкогольних напоїв.

У 1995 році вводиться в експлуатацію свердловина №2 Юрського горизонту,  глибиною 315 м, вода з якої починає розливатися під новою назвою ТМ «Софія Київська».

У 2014 році розпочато виробництво питної бутильованої води, форматом 18,9 л. «Росинка». Питна вода «Росинка» ідеально підходить для пиття та приготування їжі. Фізіологічно повноцінна вода з оптимальним вмістом солей та мінералів. Продукт високої якості для тих, хто уважно ставиться до свого здоров’я.Контроль качества

Контроль якості

Якість води раз на рік перевіряється Українським науково-дослідним інститутом медичної реабілітації та курортології відповідно до вимог стандарту на:

повний фізико-хімічний аналіз мікробіологічний аналіз макрокомпонентний склад концентрацію нормуємих компонентів та сполук показники безпеки

Мінеральна вода «Софія Київська», що видобувається з глибини 315 метрів, занесена до Державного реєстру мінеральних вод.

Раз на квартал Міська Санепідемстанція проводить відбір мінеральної води, міської води, підготовленої води на відповідність їхньої якості.

На виробництві впроваджено систему управління безпечності продукції.

«Росинка» отримала сертифікат якості на Міжнародну систему управління якістю ІSО 9001-2001, Європейська якість з 2006.

Залишилися питання, ми зателефонуємо